We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

AYLIK / MONTHLY

by Nekropsi

/
1.
Aralık 10:08
2.
4/4 07:26
3.
Daphnis 04:47
4.
de di ko du de di ko du de di ko du de di do du dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu dedikodu ne dedi dedi ki dedikodu dedikodu ne dedi dedi ki dedikodu dedikodu ne dedi dedi ki dedikodu dedikodu ne dedi dedi ki dedikodu dedikodu ne dedi dedi ki dedikodu dedikodu ne dedi dedi ki dedikodu dedikodu ne dedi dedi ki dedikodu dedikodu ne dedi dedi ki dedikodu ne dedi ne dedi ne dedi ne dedi ne dedi ne dedi ne dedi ne dedi dedi ki dedi ki dedi ki dedi ki dedi ki dedi ki dedi ki dedi ki ne dedi ne dedi ne dedi ne dedi ne dedi ne dedi ne dedi ne dedi dedi ki dedi ki dedi ki dedi ki dedi ki dedi ki dedi ki dedi ki ne dedi dedi ki ne dedi dedi ki ne dedi dedi ki ne dedi dedi ki ne dedi dedi ki ne dedi dedi ki ne dedi dedi ki ne dedi dedi ki ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne (başa dön / to the top ) nek nek nek nek nek nek nek nek nek nek nek nek nek nek nek nek nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nekrop nek rop si nek rop si nek rop si nek rop si nek rop si nek rop si nek rop si nek rop si nekropsi dedi ki nekropsi dedi ki nekropsi dedi ki nekropsi dedi ki nekropsi dedi ki nekropsi dedi ki nekropsi dedi ki nekropsi dedi ki nekropsi dedi ki dedikodu nekropsi dedi ki dedikodu nekropsi dedi ki dedikodu nekropsi dedi ki dedikodu nekropsi dedi ki dedikodu nekropsi dedi ki dedikodu nekropsi dedi ki dedikodu nekropsi dedi ki dedikodu
5.
Pusula 04:44
6.
Rüzgarlar 03:32
7.
8.
++++ 07:23
9.
Okonomiyaki 05:04
10.
Kış Kış 04:43
11.
Çorba 03:29

about

(english below)

1 Ocak 2013’te başladığımız sürekli albüm Aylık’ın Kasım sayısı Okonomiyaki yayında. Aralık’ta son parçayı da yapıp paylaşacağız ve albüm tamamlanacak.

Nekropsi’nin 4. “yasal” albümünde evlerde kaydedilen ve tamamen mail üzerinden yapılan parçalar da var, konser kaydı da var, stüdyo doğaçlaması da. Hepsinin ortak özelliği ise yayınlanmadan hemen önce bitirilmiş olmaları. Tüm çalmalar, kayıtlar ve de yapım dördümüz tarafından yapıldı. Haziran’ı Gezi, Ekim’i iç sebeplerle pas geçtik ve 11 ayda 9 parça etti. Aralık ayında son parçanın eklenmesiyle bu süreci bitirmeyi planlıyoruz.

Tüm parçalara nekropsi.bandcamp.com dan ulaşılabilir, indirmek için “buy”a tıklanır, 0 veya daha başka meblağ karşılığında albüm indirilir. Albüm Nekropsi.net den de dinlenilebilir ve de buradan tüm parçaların kapak resimlerine ulaşılır.

Üretim ve paylaşmayı ay ritmine bağlamak bizim için zorlayıcı ama müthiş bir deneyim oldu. Dinlediğiniz, paylaştığınız ve de geri beslediğiniz için teşekkürler. ‘Aylık’ı ilgilenebilecek kişilerle paylaşırsanız seviniriz.

Sevgiler,

Nekropsi,

Kasım 2013, Şişli-Beşiktaş, İstanbul

...............................

Okonomiyaki, the November issue of the continuous album project Monthly that we began on January 1, 2013 is now online. We will create and share the last track in December, and the album will be completed.

Nekropsi’s 4th “legal” album includes tracks recorded at homes, those made purely via e-mail exchanges, concert recordings as well as improvisations in the studio. What is common to these tracks is that they were all finished right before they were shared online. The four of us played all the music, did the recording and the production. We skipped June because of Gezi, and October for internal reasons, which added up to 9 tracks in 11 months. By adding the last song in December, we plan to bring this process to an end.

All songs are available via nekropsi.bandcamp.com. In order to download the album, click “buy”, enter an amount or just “0.” The album is also available for listening on Nekropsi.net and all the cover images for each song is accessible through this link.

Producing and sharing with this once-a-month rhythm was a challenging but wonderful experience for us. Thank you all for listening, sharing, and giving us feedback. We would appreciate it if you share “Monthly” with those who you think might be interested.

Sevgiler,

Nekropsi,

Kasım 2013, Şişli-Beşiktaş, İstanbul

credits

released December 31, 2012

license

tags

about

Nekropsi Istanbul, Turkey

Nekropsi, İstanbul - forever

shows

contact / help

Contact Nekropsi

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account

If you like Nekropsi, you may also like: